דיקור סיני לטיפול בסחרחורות

סחרחורת היא תחושת תנועה עצמית או של הסביבה ללא סיבוב ממשי או תנועה של האדם הסובל. במילון מוגדרת סחרחורת כך: בחילה, סיבוב ראש, מחושי ראש, חולשה, חוסר בהירות, אי יציבות, תנועה במעגל.

סחרחורת היא תחושת תנועה עצמית או של הסביבה ללא סיבוב ממשי או תנועה של האדם הסובל. במילון מוגדרת סחרחורת כך: בחילה, סיבוב ראש, מחושי ראש, חולשה, חוסר בהירות, אי יציבות, תנועה במעגל.

סחרחורות יכולות להיגרם עקב פגיעה עצבית או פגיעה באברי שיווי המשקל באוזן. מערכת העצבים תקבל אותות שמדמות מצב תנועה מדומה.
 

סיבות נפוצות להופעת סחרחורות:

הסחרחורת עצמה אינה מוגדרת כמחלה אלא כתופעה שמתלווה למחלות רבות. הגורמים לסחרחורות משתנים מאדם לאדם, לכן חשוב לטפל בשורש הבעיה שגרם לסחרחורת, זאת בכדי להצליח בטיפול ולמנוע הישנות של הסחרחורות.

מבחינה זו, דיקור סיני לסחרחורות מהווה כלי טיפולי מעולה, מכיוון ששיטת הטיפול בדיקור סיני מטפלת באדם ובשורש הבעיה, לצד הסימפטום.
מתן פיתרון יעיל לשורש הבעיה שבגללה הופיעו הסחרחורות יביא לפיתרון הסחרחורות ולהימנעות מחזרתם בעתיד.
 

להלן מפורטים מספר גורמים להיווצרות סחרחורות:

פגיעה במערכת שיווי המשקל באוזן, פגיעה עצבית,

יתר לחץ דם, לחץ דם נמוך, בעיות עיניים, פגיעה באספקת דם למוח,

אנמיה, עייפות יתר,  חוסר איזון הורמונאלי,

פגיעה אורטופדית בצוואר, וויפלאש/צליפת שוט

מחלת ים/ מחלת נסיעה,

תרופות, סמים, אלכוהול,
 

דיקור סיני לטיפול בסחרחורת:

כאמור, דיקור סיני הוא כלי רפואי טיפולי הנותן מענה מערכתי למצב שבו שרוי האדם. דיקור סיני מטפל הן בשורש הבעיה והן בסימפטומים שמופיעים בעקבותיה, ולכן מתאים לטיפול גם בסחרחורות.

הטיפול בדיקור סיני לסחרחורות אצלנו במרפאה יתחיל באבחון מעמיק של המטופל, באמצעות בדיקת דופק ולשון, תשאול ובדיקות מעבדה, אם יש, כל זאת בכדי להבין מה גורם למטופל לסבול מסחרחורות.
הטיפול בדיקור סיני יותאם לכל מטופל באופן ספציפי, זאת מכיוון שלכל סחרחורת יש סיבה ספציפית שבגללה היא פרצה.

במידת הצורך, תותאם למטופל גם פורמולת צמחי מרפא סיניים לטיפול בסחרחורות, זאת בכדי לייעל ככל האפשר את יעילות הטיפול.

לאורך השנים פגשתי מטופלים רבים שסבלו מסחרחורות עקב מגוון רחב ושונה של סיבות. לרובם הצלחתי לעזור בצורה ניכרת, פעמים רבות עד כדי ריפוי מוחלט מתופעת הסחרחורות המעיקה.

אם גם אתם סובלים מסחרחורת, אני מזמין אתכם לעשות צעד לעבר בריאותכם ולבוא לדיקור סיני לטיפול בסחרחורת באחת ממרפאות בריאות מהטבע באבן יהודה או רמת גן.
 

בברכת רפואה שלמה, עוז שבתיאלי

  

שיתוף המאמר