רפואה סינית לילדים

רפואה סינית ודיקור סיני לילדים מהווים את אחת משיטות הרפואה היעילות והטבעיות ביותר לטיפול בילדים לצורך ריפוי ממגוון רחב של מחלות ילדים נוטים לחלות באופן שכיח במספר מחלות, ביניהן מחלות של דרכי הנשימה העליונות, דלקות ריאות, דלקות אוזניים, הרטבת לילה, בעיות עיכול ועוד.

רפואה סינית לילדים ודיקור סיני לילדים מהווים את אחת משיטות הרפואה היעילות והטבעיות ביותר לטיפול בילדים לצורך ריפוי ממגוון רחב של מחלות ילדים נוטים לחלות באופן שכיח במספר מחלות, ביניהן מחלות של דרכי הנשימה העליונות, דלקות ריאות, דלקות אוזניים, הרטבת לילה, בעיות עיכול ועוד.

 

השוני בשכיחות המחלות וזמן הריפוי הנדרש להחלמה מהן תלוי במספר גורמים חשובים:
גיל הילד, אורך חיים, המערך התורשתי- גנטיקה טובה או לא, מחלות שרצות במשפחה וכדומה…
 

מערכת העיכול של הילד מגיעה לתפקוד מלא לקראת גיל 3. עד גיל זה מערכת העיכול נבנית ולכן בגילאים אלו ישנה חשיבות גדולה לאיכות המזון שהילד אוכל.
תזונה נכונה בגילאים אלו חשובה מאוד הן למניעת מחלות עכשוויות והן ליצירת פוטנציאל בריאות טוב יותר להמשך החיים.

 תזונה שמתבססת על מוצרים מלאכותיים ומתועשים כגון: סוכר לבן, ממתקים למיניהם וקמח לבן, עלולה להוביל למגוון רב של מחלות שיפגעו בילד, שכאמור, עדיין לא בשל לגמרי להתמודד עם סוגי המזון הללו. 
גם מערכת החיסון של הילד עוברת תהליך של הבשלה בשנים הראשונות לחייו, לכן נפוץ לראות אצל ילדים אפיזודות רבות של שפעת, דלקות גרון וסינוסים, אלרגיות ומחלות של דרכי הנשימה… הופעת מחלות אלו קשורה,כאמור, לגיל הילד, למזון שהוא אוכל ולמצב הגנטי שלו.

גם למצב הנפשי של הילד, כמו למבוגר, יש קשר ישיר לבריאותו. אולם אצל ילדים קשר זה נמצא בעל חשיבות גבוהה ביותר, וזאת מכיוון שילדים נוטים להיות מאוד רגשיים ומערכת סינון הרגשות שלהם נמצאת גם היא בשלב התפתחות בשנים הראשונות. מי מאיתנו לא ראה באיזו מהירות עובר ילד ממצב של שמחה לבכי וההפך…

הטיפול באמצעות רפואה סינית בילדים נמצא כיעיל ביותר.

לילדים יש מספר יתרונות חשובים שעוזרים בהצלחת הטיפול והם:

בגלל מבנה גופם הצעיר, והגדילה המאסיבית שהם עוברים, איכות ה QI (אנרגיה) של ילדים גדולה יותר משל מבוגרים, ולכן טיפול בדיקור סיני, שעוסק בשיפור זרימת ואיכות ה QI בגוף יעיל ביותר עבורם.
ילדים קטנים עדיין לא פיתחו עקבות במחשבתם לגבי יעילות הטיפול באמצעות דיקור סיני. להבדיל מהאדם המערבי הבוגר, שלא חונך על ברכי הרפואה הסינית ולרוב מגיע לטיפול עם ספקות וסימני שאלה, הילד מגיע באופן פתוח לחלוטין, מה שמשפר את אחוזי ההצלחה.
ילדים, להבדיל ממבוגרים, לא סוחבים את חוסרי האיזון והמחלות שלהם במשך שנים רבות, לכן לרוב זמן הטיפול בהם יהיה קצר יותר, וההצלחה גדולה יותר. (יוצאי דופן במקרה זה הן המחלות התורשתיות שמערבות פן הרבה יותר עמוק)
 

הטיפולים של רפואה סינית לילדים יכולים לכלול :
 

דיקור סיני– במחטים מיוחדות לילדים, קטנות במיוחד, שכמעט ואינן כואבות. זמן השארת המחט אצל ילדים נע בן מספר שניות לבין דקות מועטות בהתאם לגיל הילד.

צמחי מרפא סיניים– ניתן לקבל את הצמחים בצורת משקה ממותק, מה שמקל על הנטילה.

תזונה-תשאול מקיף בנוגע לתזונת הילד, ומתן המלצות לשינוי תזונתי בהתאם לצורך.

אני מזמין אתכם לעשות צעד לעבר בריאות ילדכם ולבוא לטיפול בדיקור סיני

בברכת רפואה שלמה, עוז שבתיאלי.

 

שיתוף המאמר