אודות המרפאות

מרפאות בריאות מהטבע

עוז שבתיאלי הוא הראש והרוח החיה של מרפאות 'בריאות מהטבע', לדיקור סיני וטיפולי רפואה משלימה, אותם הוא מפעיל תחת חזון של רפואה טבעית ורפואה סינית עתיקה/מסורתית, המעניקה אלטרנטיבה משמעותית לרפואה המערבית המסורתית.

"תחום הריפוי והיכולת לעזור לאנשים להבריא ולהתפתח היא זכות גדולה שנפלה בחלקי, זוהי דרך חיים שבאה מצורך עמוק שטבוע בתוכי ואני חש מחויבות עמוקה לבצע את תפקידי ברמה הגבוהה ביותר, תוך למידה וגדילה אישית מתמדת"

תחום הרפואה הסינית, בו מתמחה עוז שבתיאלי מאז תחילת לימודיו במכללת מדיסין ב-2000 ועד עצם היום הזה, מוביל את חזון המרפאה, כמקום המעניק טיפול הוליסטי טבעי.
באמתחתו של עוז שבתיאלי ניסיון כמטפל מומחה בשיאצו, צמחי מרפא ודיקור סיני באופן פרטי ובמסגרת "קופת חולים כללית" וכמרצה בקורסים לדיקור סיני באוניברסיטה העברית ובמכללת מדיסין.

"אני ממשיך ללמוד ולחקור את תחום הרפואה הסינית מתוך אהבה וסקרנות רבה לתחום ולידע הרפואי הרב, ובכדי לתת למטופליי את הטיפול המקצועי ביותר שאפשר"

במרפאות "בריאות מהטבע" אנחנו מעניקים מגוון סוגי טיפול מומלצים:

  • דיקור סיני: אחד מהטיפולים הפופולריים והמוכרים יותר מתוך עולם הרפואה הסינית. כלי מרכזי במזרח ובעולם כולו לטיפול בשלל בעיות חיצוניות ופנימיות המסייע לבריאות כללית, מקל על כאבים ומונע ומרפא מחלות כרוניות ו/או אקוטיות.
  • צמחי מרפא סיניים: ייעוץ ורקיחה של פורומולות צמחים על פי התאמה אישית לכל מטופל. בתחום הזה מתבטא הניסיון הרב והמיומנות של המטפלים בראשות עוז שבתיאלי, לרקוח את הנוסחה המתאימה ביותר לטיפול נכון.
  • שיאצו: טיפול במגע. שיטה הוליסטית המסייעת במגוון בעיות – מסייעת בהפחתת מתחים ולחצים נפשיים, מקלה על מצבי דיכאון, מטפלת בבעיות שרירים ואורטופדיה ועוד.
  • תזונה טבעית: כטיפול משלים או כטיפול ראשי, שילוב של ייעוץ תזונתי מדוייק, משפר תהליכים בגוף ומשפר את יכולת ההבראה של הגוף. ניתן להתאים תוכנית תזונה אישית לשיפור מצב רפואי פנימי או חיצוני, או לשיפור הרגלי חיים.

צוות המטפלים שלנו

בשתי המרפאות שלנו, הממוקמות לנוחיותכם באבן יהודה (המייסדים 70) וברמת גן (רח' המלך יוסף 24), תפגשו מטפלים מומחים ומוסמכים המצטיינים בתחומם.

"אצלנו "בבריאות מהטבע", תכירו מטפלים אשר חרטו על דגלם את הרצון לעזור ולתת, להמשיך ללמוד, להתפתח ולהעניק דרך טיפול אלטרנטיבי עתיר ידע"

הצטרפו אלינו כדי ללמוד כיצד הידע והניסיון שלנו יסייע לכם למצוא פתרון אלטרנטיבי מותאם אישית שיפתור מחלות וכאבים וירפא את הגוף ואת הנפש.

הכירו את הצוות שלנו

שיתוף המאמר