טל בלומנטל

טל בלומנטל

מומחית בטיפולי מגע, עיסוי רקמות עמוק, רפלקסולוגיה, שטיפה אנרגטית, מודל היזכרות ועוד

כל דבר ביקום שלנו רוטט, הכל עשוי מאנרגיה הרוטטת בתדרים שונים. "האדם הוא חלק מהשלם הניקרא יקום, הוא חש כי מחשבותיו ותחושותיו נפרדים מכל השאר, במעין אשליה אופטית של התודעה, אשליה זו היא בעצם כלא, משימתנו היא לשחרר את עצמינו מהכלא באמצעות הרחבת הידע וההבנה שלנו, עד שהוא יכלול את כל הטבע, על כל יפעתו" – אלברט איינשטיין.

 

ארגז הכלים שלי כולל:

  • BED בחינוך גופני– אנטומיה, שריר-שלד.
  • רפלקסולוגיה בדרגת בכיר– שיטה המתבססת על כך שאברי הגוף משתקפים (reflection) בכפות הרגליים ועל ידי לחיצות ועיסוי. ניתן להשפיע על האיבר עצמו ועל מערכות הגוף השונות: מערכת הנשימה, העיכול, התנועה, ההורמונאלית, החיסונית וכו'.
  • עיסוי רקמות עמוקות– טיפול במגע, בעומק הרקמה, במטרה להפיג כאב, מתח וחוסר איזון שרירי-מפרקי. העיסוי מאיץ הזרמה של דם וחמצן לתאים ופינוי פסולת. העיסוי מביא להחלמה לרגיעה ולשיפור טווח התנועה.
  • אורתופדיה רגשית– שפה המתרגמת את הקשר הרגשי לכל שריר ומפרק, היות וכל תא "זוכר" את תפקידו הרגשי. ניתן לגשר בין כאב פיזיולוגי (צוואר, ברכיים, שכמות) לבין כאב נפשי / רגשי.
  • שטיפה אנרגטית– במהלך החיים עוברים חוויות, משברים וטראומות. אם לא נעבד אותם ונשמור על חיוניות גבוהה, הדבר יתבטא בכאב כרוני או במחלה ובסבל מתמשך. תהליך הריפוי כולל את זיהוי הבעיה הפיזית, עיבוד המשבר הנפשי ופתיחת מרכזי אנרגיה חסומים. פתיחת החסימות האנרגטיות מתבצעת על ידי שחרור שבעת מרכזי האנרגיה העיקריים ועל ידי פתיחת המרידיאנים.
  • מודל היזכרות– מתבסס על ריפוי בתדרים, בצלילים, בקול ובקערת קריסטל.
    הגענו לכאן כנשמות שבאו לחוות חוויות אנושיות בגוף פיזי. כל מצב רגשי המוציא אותנו מאיזון משפיע על בריאותינו. מצבינו הרגשי מושפע ונקבע על ידי אמונות מגבילות, טראומות, מתח והתמודדויות יומיומיות. המודל מביא את האדם ל: איזון ברמה האנרגטית, שינוי בתדירות גלי המוח, עקיפה של המחשבות ושל המיינד והגעה ישירות אל הלב
מפרי עטה של טל

שיתוף המאמר