טיפול בסינוסיטיס באמצעות צמחי מרפא

לא חובה לקחת אנטיביוטיקה בכל פעם שסובלים מסינוסיטיס. סינוסיטיס היא מחלה שמופיעה לרוב על רקע וויראלי ולא חיידקי. הטיפול בסינוסיטיס בעזרת דיקור סיני יעיל ביותר, אולם מלבד דיקור סיני, מציעה לנו הרפואה הסינית גם פורמולות צמחי מרפא לטיפול בסינוסיטיס. הייחוד של פורמולת הצמחים הסינית נמצאת ביכולתה לטפל במצבי סינוסיטיס על רקע וויראלי וחיידקי גם יחד.

לא חובה לקחת אנטיביוטיקה בכל פעם שסובלים מסינוסיטיס. סינוסיטיס היא מחלה שמופיעה לרוב על רקע וויראלי ולא חיידקי. הטיפול בסינוסיטיס בעזרת דיקור סיני יעיל ביותר, אולם מלבד דיקור סיני, מציעה לנו הרפואה הסינית גם פורמולות צמחי מרפא לטיפול בסינוסיטיס. הייחוד של פורמולת הצמחים הסינית נמצאת ביכולתה לטפל במצבי סינוסיטיס על רקע וויראלי וחיידקי גם יחד.הפורמולה הראשית לטיפול בסינוסיטיס היא CANG ER ZI SAN.
פורמולה זו נכתבה לפני אלפי שנים והיא מורכבת מארבע צמחים, והם CANG ER ZI, XIN YI HUA, BAI ZHI, BO HE,
בנוסף לצמחים אלו ניתן להוסיף צמחים נוספים בהתאם למצב האישי של כל מטופל. כיום משתמשים בפורמולת מדף קלאסית בשם BI YAN PIAN שמורכבת מהפורמולה הזו.
הפורמולה מטפלת הן ברוח החיצונית והן במצב עודף הלחות בריריות בסינוסים. כמו כן, בי יאן פיאן פותחת את מעברי האף ומטפלת בכאב האופייני למצבי סינוסיטיס.
הפורמולה CANG ER ZI SAN מתאימה גם למצב של סינוסיטיס אקוטי וגם למצב של סינוסיטיס כרוני, גם למבוגרים וגם לילדים, ולכן מומלצת כפורמולת מדף בכל בית.
 
בברכת רפואה שלמה, עוז שבתיאלי

שיתוף המאמר