במה אנחנו מטפלים

פוריות, הריון וגניקולוגיה

דיקור סיני מהווה כלי טיפולי טבעי ויעיל למגוון רחב של בעיות פוריות, החל מבעיות פוריות על רקע לא מוסבר ועד לבעיות מורכבות כמו אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות ועוד. טיפולי דיקור סיני מסייעים גם במצבים של אי-סדירות הורמונלית כמו PMS, כאבי מחזור וגיל המעבר. כיום גם הגניקולוגים ממליצים בחום על דיקור סיני לבעיות אלו.

דיקור סיני לילדים

דיקור סיני הוא אחת משיטות הריפוי הנפוצות ביותר בעולם היום, הן למבוגרים והן לילדים. היתרונות הבולטים של דיקור סיני לילדים נובעים מכך שבשיטת ריפוי זו אנו מונעים מילדינו את הצורך בשימוש בתרופות כימיות, זאת לצד היכולת למנוע מחלות עתידיות ולרפא מחלות עכשוויות. הדיקור מותאם לילדים ואינו כואב.

אורטופדיה וכאב

כאב פיזי יכול לנבוע ממגוון רחב של בעיות, החל ממחלות פנימיות ועד תנועה אקוטית לא נכונה. הטיפול בכאב ובבעיות אורטופדיות במרפאות בריאות מהטבע משלב דיקור סיני, שיאצו, עיסוי, רפלקסולוגיה והדרכה בתרגול ותנועה, בהתאמה אישית לכל מטופל.

דיקור לגיל הזהב

גיל הזהב או הגיל השלישי, הוא שלב בחיים שבו לצד האפשרויות וההנאות הרבות שהחיים מציעים, מתעוררות אצל מרבית האנשים בעיות בריאות שונות, כרוניות ו/או אקוטיות, לצד כאבים פיזיים המשפיעים על איכות החיים. מטפלי בריאות מהטבע מתמחים בטיפול בתופעות הנפוצות בגיל השלישי באמצעות דיקור סיני מותאם אישית.

מערכת הנשימה והחיסון

בין המחלות הנפוצות של מערכת הנשימה נמנות שפעת, סינוסיטיס, דלקות גרון, דלקות אוזניים, ברונכיטיס, דלקת ריאות, אסטמה, אלרגיות ועוד. הטיפול ברפואה סינית במרפאות בריאות מהטבע פונה אל שורש הבעיה לצד חיזוק הגוף, במטרה למנוע חזרה של המחלה.

מערכת העיכול

מערכת העיכול אחראית על ספיגה פיזית ונפשית של מזון ושתיה, והפיכתם לאנרגיה זמינה עבורנו. פגיעה במערכת העיכול יכולה להוביל לבעיות כמו עצירות, שלשול, גזים, צרבות, אולקוס, כאבי בטן, השמנה, אנמיה, דיכאון, מחלות עור ועוד. באמצעות טיפולי דיקור סיני ורפואה משלימה נחזיר את מערכת העיכול שלכם לאיזון.

מערכת העור

אנו מטפלים בבעיות עור מגוונות תוך אבחון מקיף ומעמיק, המאפשר לנו להבין את מקור הבעיה שהובילה למחלת העור. הטיפול משלב דיקור סיני,  ייעוץ תזונתי וצמחי מרפא, והוא יעיל במקרי אטופיק דרמטיטיס, אקנה, פסוריאזיס, הרפס זוסטר, פטריות עוריות, סבוריאה ועוד.

שיתוף המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב email